• Dizajni ynë
  10 dizajnerët tanë mund të personalizojnë cilindo nga artikujt tanë për ju, ose të krijojnë një produkt krejtësisht të ri nga e para bazuar në specifikimet tuaja.
 • Certifikata
  Fabrika e certifikuar me ISO 9001:2000.
 • Linja e prodhimit
  Ka dy linja prodhimi, një punishte injeksioni dhe dy linja paketimi.
SHËRBIMI JONË
Ofroni shërbime të personalizuara
OEM& ODM
Shantou Fowin Footwear Limited u themelua në vitin 2003. Ne jemi te specializuar në prodhimin e pantoflave dhe sandaleve prej lëkure dhe PU me thembra EVA dhe PVC. Katalogu ynë tani përmban mbi 120 modele për këpucë për meshkuj me porosi, këpucë për femra dhe këpucë për fëmijë. Ne operojmë një fabrikë 16,000 m2, të certifikuar me ISO 9001:2000 me dy linja prodhimi, një punishte të derdhjes me injeksion dhe dy linja paketimi. Kapaciteti ynë mujor është 150,000 çifte. 10 dizajnerët tanë mund të personalizojnë cilindo nga artikujt tanë për ju, ose të krijojnë një produkt krejtësisht të ri nga e para bazuar në specifikimet tuaja.
Ne kemi një ekip shërbimi ndaj klientit që përbëhet nga 20 profesionistë që flasin rrjedhshëm gjuhën angleze dhe japoneze dhe kemi një degë në Dubai për të trajtuar porositë nga rajoni i Lindjes së Mesme. Koha e dorëzimit është vetëm 15 ditë. Zbuloni pse më shumë se 30 blerës në Amerikën e Veriut, Evropë, Lindjen e Mesme dhe Azinë Juglindore i besojnë Fowin Footwear. Na kontaktoni sot.
LEXO MË SHUMË
PRODUKTET
Cilësi e besueshme
Këpucë për femra me pantofla me porosi të modës
Këpucë për femra me pantofla me porosi të modës
Pantofla për femraE sipërme: puRreshtimi: puShtolë: puShtojca e jashtme: tprNgjyra: e kuqe/slMOQ: 800prsGama e madhësive: # 36-41Artikulli i pagesës: TT/LCEX port: SHENZHEN/SHANTOUKohëzgjatja: 35 ditëMe kontakto:fowin@fowin.cn
Pantofla me rrota për meshkuj të Fabrikës së Përshtatshme për Meshkuj 31
Pantofla me rrota për meshkuj të Fabrikës së Përshtatshme për Meshkuj 31
Pantofla për MESHKUJ STYLE31 MESHKUJPjesa e sipërme: pu/mfRreshtimi: puShtolë:evaShtojca e jashtme: tprNgjyra: brMOQ: 800prsGama e madhësive:#41-46Artikulli i pagesës: TT/LCEX port: SHENZHEN/SHANTOUKohëzgjatja: 35 ditëMe kontakto:fowin@fowin.cn
Taka e grave
Taka e grave
E sipërme: puRreshtimi: puShtolë: PVCShtojca e jashtme: PVCNgjyra: blu/brMOQ: 800prsGama e madhësive: # 36-41Artikulli i pagesës: TT/LCEX port: SHENZHEN/SHANTOUKohëzgjatja: 35 ditëMe kontakto:fowin@fowin.cn
Pantofla prej guri për femra
Pantofla prej guri për femra
E sipërme: puRreshtimi: puShtolë: puShtojca e jashtme: tprNgjyra: blu/brMOQ: 800prsGama e madhësive:#36-41Artikulli i pagesës: TT/LCEX port: SHENZHEN/SHANTOUKohëzgjatja: 35 ditëMe kontakto:fowin@fowin.cn
LEXO MË SHUMË
PËR NE
Shantou Fowin Footwear Ltd.
E themeluar në vitin 2003, është a ndërmarrje e specializuar në kombinimin e zhvillimit, prodhimit dhe shitjes. FOWIN prodhon në mënyrë profesionale pantofla, sandale dhe këpucë casual. Ofrimi i këpucëve më të mira për meshkuj me porosi, këpucë femrash me porosi& këpucë për fëmijë.
Me cilësinë si të parën, kënaqësia e klientëve është qëllimi që FOWIN ndjek vazhdimisht, ndërsa besimi dhe mbështetja e tyre është shtysa që e bën Fowin të përparojë. Gjeni përzgjedhjen më të fundit të këpucëve për femra me porosi, këpucë për meshkuj me porosi& këpucë për fëmijë dhe këpucë fowin.
 • 1998+
  Themelimi i kompanisë
 • 500+
  Personeli i kompanisë
 • 3000+
  Zona e fabrikës
 • OEM
  Zgjidhje me porosi OEM
RAST
Çfarë i bën klientët tanë
klientët të emocionuar?
Foto e klientit të ekspozitës
Foto e klientit të ekspozitës
Foto e klientit të ekspozitës
LEXO MË SHUMË
Na kontaktoni
NËSE KENI MË SHUMË PYETJE,
NA SHKRUANI

Dërgoni kërkesën tuaj