Обувки Шанту Фоуин ООД

fowin@fowin.cn
 • нашиот дизајн
  Нашите 10 дизајнери можат да прилагодат која било од нашите предмети за вас или да создадат нов производ од нула врз основа на вашите спецификации.
 • Сертификат
  Фабрика со сертифициран ISO 9001: 2000 година.
 • Производна линија
  Има две производни линии, една работилница за инјектирање и две линии за пакување.
НАШАТА УСЛУГА
Обезбедете кориснички услуги
ОЕМ
& ОДМ
Shantou Fowin Footwear Limited е основана во 2003 година. Ние сме специјализирани за производство на влечки и сандали во кожа и СТП со стапала ЕВА и ПВЦ. Нашиот каталог сега располага со над 120 дизајни за обични машки чевли, обични женски чевли и детски чевли. Работиме 16 000м2, ИСО 9001: 2000 сертифицирана фабрика со две производни линии, работилница за инјектирање и две линии за пакување. Нашиот месечен капацитет е 150.000 парови. Нашите 10 дизајнери можат да прилагодат која било од нашите предмети за вас или да создадат нов производ од нула врз основа на вашите спецификации.
Имаме тим за услуги на клиенти кој е составен од 20 професионалци кои течно зборуваат англиски и јапонски јазик и имаме експозитура во Дубаи за да ракуваме со нарачки од регионот на Блискиот исток. Времето на испорака е само 15 дена. Откријте зошто повеќе од 30 купувачи низ Северна Америка, Европа, Блискиот исток и југоисточна Азија имаат доверба во Fowin Footwear. Контактирајте не денес.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ПРОИЗВОДИ
Сигурен квалитет
Спортска сандала жени
Спортска сандала жени
Горен: пу Облога: пу Влошка: пу Надворешна подлога: ПВЦ Боја: беж / златна MOQ: 800prs Опсег на големина: # 36-41 Платежна ставка: TT / LC EX порта: SHENZHEN / SHANTOU Време на водење: 35 дена Контактирајте ме: fowin@fowin.cn
Rени навртки Клин пета
Rени навртки Клин пета
Горен: пу Облога: пу Влошка: платна Надворешен дел: tpr Боја: wh / bl MOQ: 800prs Опсег на големина: # 36-41 Платежна ставка: TT / LC EX порта: SHENZHEN / SHANTOU Време на водење: 35 дена Контактирајте ме: fowin@fowin.cn
Womenени пета
Womenени пета
Горен: пу Облога: пу Влошка: ПВЦ Надворешна подлога: ПВЦ Боја: сина / бр MOQ: 800prs Опсег на големина: # 36-41 Платежна ставка: TT / LC EX порта: SHENZHEN / SHANTOU Време на водење: 35 дена Контактирајте ме: fowin@fowin.cn
Stoneенски камен влечки
Stoneенски камен влечки
Горен: пу Облога: пу Влошка: пу Надворешен дел: tpr Боја: сина / бр MOQ: 800prs Опсег на големина: # 36-41 Платежна ставка: TT / LC EX порта: SHENZHEN / SHANTOU Време на водење: 35 дена Контактирајте ме: fowin@fowin.cn
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
ЗА НАС
Обувки Шанту Фоуин Рибар
Основана во 2003 година, е А.
  претпријатие специјализирано во комбинација на развој, производство и продажба. FOWIN професионално произведува влечки, сандали и секојдневни чевли. Обезбедување на најдобри чевли за вообичаени мажи, женски чевли за обичај& детски чевли.
Со квалитетот како прв, задоволството на клиентите е целта што FOWIN континуирано ја извршува, додека нивната доверба и поддршка е поттик што го прави Fowin да напредува. Пронајдете го најновиот избор на обични женски чевли, обични чевли за мажи
& детски чевли на фувински обувки.
 • 1998+ година
  Основање на компанија
 • 500+
  Персонал на компанијата
 • 3000+
  Област на фабрика
 • ОЕМ
  ОЕМ сопствени решенија
СЛУЧАЈ
Што ги прави нашите клиенти
клиенти возбудени?
Изложба Фотографија на клиент
Изложба Фотографија на клиент
Изложба Фотографија на клиент
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Контактирајте не
АКО ИМАТЕ ПОВЕЕ ПРАШАА,
ПИШЕТЕ НЕ